Otevřít hlavní MENU

Klub Kuchtík 19.6. 2026

Dnes jsme si užili veselý vajíčkový den! Společně jsme objevovali, odkud se vajíčka berou (no přece od slepičky), a co všechno se v nich skrývá – skořápka, bílek i žloutek. Povídali jsme si o tom, k čemu se vajíčka používají – při pečení dobrot, ale i jako rychlá a chutná svačinka. Nezůstalo jen u povídání – pustili jsme se do práce! Děti loupaly vajíčka, krájely je na chlebíčky, vyzkoušely si přípravu jednoduché omelety a nechyběla ani ochutnávka. Všechny moc bavilo zapojit se do „kuchtění“ a na závěr jsme si pochutnali na vlastnoručně připravených dobrotách.

Den byl plný radosti, objevování a dobré nálady.

Fotodokumentace na odkazu zde:  i červen 26 Klub Kuchtík Vajíčkový den 19.6.26